تامین نیازهای خُرد ارزی

0

فولادگر+تکاپونیوز

سرویس اقتصاد کلان –

حمیدرضا فولادگر درباره تصمیمات اخیر ارزی دولت اظهارداشت: اقدامات دولت در بحث مدیریت بازار ارز و اعمال قیمت ارز شناور مدیریت شده که قانون بر عهده دولت گذاشته است، اقدام مناسبی بود که باید زودتر انجام می‌شد.

به گزارش تکاپونیوز، نماینده مردم در مجلس دهم افزود: در این زمینه جلساتی برگزار و مسائلی مانند پیشنهادات بخش خصوصی در این جلسات بررسی شده و دکتر سیف قبول کرد که نظرات کارگروهی که بخش خصوصی دارد را بگیرد. فولادگر ادامه داد: مجلس در جلسه غیرعلنی با معاون رئیس‌جمهور پیشنهاداتی ارائه داد که قرار شد در موضوعات بازار متشکل ارزی و تامین نیازهای خرد مردم مانند ارز مسافری، درمانی و… اصلاحاتی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه هرچند این نیازها درصد کمی هستند اما سبب می‌شود کل تصمیم دولت با مشکل مواجه شود، گفت: دولت باید هم در بحث تولید، واردات و صادرات پیشنهاد اصلاحی بیاورد و هم نیازهای متقاضیان خرد را پاسخگو باشد چراکه همین نیازها سبب ایجاد جو روانی می‌شود.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی خاطرنشان کرد: دولت و بانک مرکزی قبول کرده‌اند که در هر دو مورد پیشنهادها را دریافت کنند و امیدواریم اقدامات مقتضی انجام شود.

 

منبع:ایبنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.