وزارت نفت مکلف به تامین هزینه بازسازی معابر خسارت دیده روستاها ناشی از عملیات گازرسانی شد

0

سرویس بازار –

محمدرضا تابش اظهار داشت: جهت بازسازی معابر عمومی روستاها حاصل از تخریب عملیات گازرسانی، مقرر شد از منابع در اختیار وزارت نفت موضوع تبصره ۶۵، ۱۰ درصد به بنیاد مسکن اختصاص یابد.

به گزارش تکاپونیوز، وی با اشاره به نشست امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه، با اصلاح بند «ل» ماده ۲۸ قانون (۲) تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، صندوق‎‌های حمایت از بخش کشاورزی نیز به این فهرست افزوده شد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین معاون سازمان برنامه و بودجه کشور با مثبت ارزیابی کردن منابع ارزی کشور و عوائد حاصله‌ از فروش نفت با توجه به افزایش قیمت ها و میزان فروش فراتر از پیش بینی در لایحه امسال، سناریوهای مختلف برای گذر از تحریم های احتمالی را تشریح کرد و عنوان نمود دولت با توجه به اختیارات قانونی، توازن و تعادل لازم را با کمک مجلس و نمایندگان در هزینه ها و منابع برقرار خواهد کرد.

وی تاکید کرد: نمایندگان نیز بر پشتیبانی از دولت در اجرای برنامه ها تاکید کردند و توصیه داشتند اولویت خدماتی که مورد انتظار مردم است و رضایتمندی آنان خصوصا طبقات محروم جامعه را فراهم می آورد مدنظر قرار گیرد‎.

 

منبع: خانه ملت

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.