جزئیات وام ۴ درصدی طرح نیکان بانک آینده

0
جزئیات وام ۴ درصدی طرح نیکان بانک آینده

جزئیات وام ۴ درصدی طرح نیکان بانک آینده

در طرح نیکان بانک آینده با سپرده‌گذاری سه‌ماهه، به‌اندازه معادل حساب خود و با نرخ سود حداقلی تسهیلات بگیرید.

تسهیلات قرض‌الحسنه نیکان بانک آینده

بانک آینده طرح جدیدی را برای مشتریان خود در نظر گرفته که می‌توانند با نرخ سود حداقلی، تسهیلات دریافت کنند. در طرح نیکان بانک آینده نرخ سود تسهیلات (کارمزد)، 4 درصد تعیین‌شده است. سقف رقم تسهیلات دریافتی طرح نیکان 20 میلیون تومان خواهد بود که با توجه به میانگین حساب مشتری در بازه زمانی تعیین‌شده، مشخص خواهد شد.
 
نوع سپرده قرض‌الحسنه
حداقل سپرده‌گذاری ۳ ماه
سقف تسهیلات ۲۰ میلیون
سود تسهیلات ۴ درصد
اقساط ۱۲ ماه( به ازای یک ماه سپرده‌گذاری بیشتر، 4 ماه به تعداد اقساط اضافه می‌شود)

 

 چطور در طرح نیکان بانک آینده وام بگیریم؟

برای استفاده از طرح نیکان و دریافت تسهیلات ابتدا باید در یکی از شعب بانک آینده حساب قرض‌الحسنه افتتاح کنید. در این طرح میزان تسهیلات با توجه به میانگین حساب شما در بازه زمانی 3 ماهه از زمان افتتاح حساب تعیین و معادل میانگین حساب تسهیلات پرداخت خواهد شد. به‌طور مثال اگر شما متقاضی دریافت تسهیلات 20 میلیون تومانی هستید، باید مبلغ 20 میلیون تومان را به مدت 3 ماه در حساب قرض‌الحسنه بانک آینده سرمایه‌گذاری کنید و در پایان ماه سوم معادل رقم حساب خود، تسهیلات دریافت کنید.

 

بر اساس اعلام بانک آینده سود تسهیلات طرح نیکان با نرخ ۴ درصد محاسبه خواهد شد و مبلغ دیگری تحت عنوان کارمزد یا موارد دیگر از مشتری دریافت نخواهد شد. ضمن اینکه با توجه به قرض‌الحسنه بودن حساب افتتاحی از سوی مشتری برای دریافت تسهیلات، سودی بابت سرمایه‌گذاری حداقل سه‌ماهه در بانک به سپرده مشتری پرداخت نخواهد شد.

 

طبق قوانین و مقررات اعلام‌شده برای طرح تسهیلاتی نیکان بانک آینده، اقساط تسهیلات دریافتی برای مشتریانی که سپرده‌گذاری سه‌ماهه در بانک انجام داده باشند، 12 ماهه خواهد بود. اما در صورتی که میزان سپرده‌گذاری بیش از سه ماه صورت بگیرد، تعداد اقساط قابل‌افزایش خواهد بود. طبق اعلام بانک آینده به ازای هر یک ماه سپرده‌گذاری اضافه (بعد از 3 ماه) 4 ماه به تعداد اقساط تسهیلات اضافه خواهد شد. به‌طور مثال فردی که به مدت 5 ماه حساب سپرده قرض‌الحسنه در بانک آینده داشته باشد، می‌تواند تسهیلات خودش را در 20 ماه بازپرداخت کند.
 

ضمانت لازم برای دریافت تسهیلات نیکان

در طرح تسهیلاتی نیکان آینده، مشتری بعد از گذشت حداقل سه ماه و دریافت تسهیلات می‌تواند، حساب قرض‌الحسنه خود را ببندد و دریافت وام ملزم به بلوکه شدن حساب سپرده نیست. در این طرح متقاضی تسهیلات باید به ازای هر 10 میلیون تومان، یک ضامن کسر از حقوق رسمی (دولتی) را برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی کند. ضمن اینکه جواز کسب و چک نیز با صلاحدید شعب، به‌عنوان ضامن دوم برای تسهیلات بالای 10 میلیون تومان (یک ضامن کسر از حقوق الزامی است) پذیرفته خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.