تسهیلات حساب‌ جاری طلایی بانک صادرات با نرخ سود ۲ درصدی

0
تسهیلات حساب‌ جاری طلایی بانک صادرات با نرخ سود 2 درصدی

تسهیلات حساب‌ جاری طلایی بانک صادرات با نرخ سود 2 درصدی

با افتتاح حساب‌جاری طلایی بانک صادرات می‌توانید، بعد از گذشت 6 ماه تا دو برابر میانگین حساب خود تسهیلات کم‌بهره بگیرید.

تسهیلات حساب‌جاری طلایی بدون دسته‌چک

 در این طرح فرد صاحب حساب‌جاری طلایی بدون دسته‌چک بانک صادرات، می‌تواند متناسب با میزان موجودی حساب خود که معدل‌گیری خواهد شد، تسهیلات دریافت کند. طبق اعلام بانک صادرات در این طرح تا دو برابر معدل حساب‌جاری طلایی مشتری و تا سقف 30 میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود که نرخ سود و اقساط به انتخاب مشتری خواهد بود.
 

نوع حساب جاری طلایی بدون دسته‌چک
حداقل مدت‌زمان سرمایه‌گذاری ۶ ماه
حداکثر تسهیلات دو برابر معدل حساب تا سقف ۳۰ میلیون تومان
نرخ سود تسهیلات ۲ تا ۱۳ درصد
حداکثر اقساط ۳۶ ماه

 

 چطور در طرح حساب‌جاری طلایی صادرات وام بگیریم؟

 برای استفاده از این طرح تسهیلاتی ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب‌جاری طلایی بدون دسته‌چک بانک صادرات اقدام کنید که قابلیت واریز و برداشت دارد و هر زمان که بخواهید می‌توانید از حساب خود برداشت و یا سرمایه جدید را به آن اضافه کنید. برای استفاده از تسهیلات این طرح، حداقل باید شش ماه از افتتاح حساب شما گذشته باشد تا بتوانید به‌تناسب معدل موجودی خود، وام بگیرید.
 

سود تسهیلات حساب‌جاری طلایی صادرات

در این طرح نرخ سود بین ۲ تا ۱۳ درصد به انتخاب مشتری متغیر خواهد بود. کمترین نرخ سود مصوب برای دریافت تسهیلات حساب‌جاری طلایی بدون دسته‌چک صادرات، 2 درصد خواهد بود که برای تسهیلات معادل 80 درصد معدل موجودی در بازه زمانی حداقل 6 ماهه و با اقساط 12 ماهه تعیین‌شده است. بیشترین سود نیز مربوط به تسهیلاتی است که با اقساط 36 ماهه به دارندگان حساب‌جاری طلایی پرداخت خواهد شد.
 

چطور وام بیشتری بگیریم؟

طبق قوانین این طرح، حداقل مدت‌زمان سرمایه‌گذاری برای دریافت تسهیلات 6 ماه تعیین‌شده که شما می‌توانید به‌اندازه 80 درصد معدل حساب‌جاری خود با نرخ سود 2 درصد وام بگیرید. اما در صورتی که مدت‌زمان سرمایه‌گذاری شما بیشتر از 6 ماه باشد یا حاضر به پرداخت نرخ سود بالاتری باشید، می‌توانید تا دو برابر معدل حساب‌جاری خود نیز میزان تسهیلات دریافتی‌تان را افزایش بدهید.
 

حساب میزان تسهیلات سود اقساط
۶ ماهه ۸۰% معدل حساب ۲ درصد ۱۲ ماهه
۶ ماهه ۱۵۰% معدل حساب ۱۲ درصد ۳۶ ماهه
۹ ماهه ۱۰۰% معدل حساب ۲ درصد ۱۲ ماهه
۹ ماهه ۱۵۰% معدل حساب ۴ درصد ۱۲ ماهه
۹ ماهه ۲۰۰%معدل حساب ۸ درصد ۱۲ ماهه
۱۲ ماهه ۱۰۰% معدل حساب ۸ درصد ۳۶ ماهه
۱۲ ماهه ۱۵۰% معدل حساب ۱۲ درصد ۳۶ ماه

 

 اقساط تسهیلات حساب‌جاری طلایی صادرات

در طرح تسهیلاتی حساب‌جاری طلایی بدون دسته‌چک، مشتری می‌تواند بعد از گذشت 6 ماه از افتتاح حساب، تسهیلات با اقساط یک‌ساله و نرخ سود 2 درصد دریافت کند. در صورتی که مدت‌زمان سرمایه‌گذاری در حساب‌جاری بیشتر از 6 ماه و نرخ سود بالاتری انتخاب شود، تعداد اقساط تا 36 ماه قابل‌افزایش خواهد بود.
 

انتقال امتیاز تسهیلات و ضمانت‌ها

افراد صاحب حساب‌جاری طلایی بدون دسته‌چک صادرات این امکان را دارند تا در صورت تمایل، امتیازات کسب‌شده بابت سرمایه‌گذاری در حساب سپرده خود برای دریافت تسهیلات را به اعضای خانواده (همسر و فرزندان) انتقال دهند. همچنین کارکنان شرکت‌ها می‌توانند به پشتوانه حساب‌جاری طلایی شرکت، تسهیلات دریافت کنند. متقاضیان برای دریافت تسهیلات می‌توانند، ضمانت‌نامه‌هایی مثل نامه رسمی کسر از حقوق و وثایق ملکی را به بانک صادرات ارائه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.