وام ۴۰ میلیونی مهر زرین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با سود ۴ درصد

0
وام ۴۰ میلیونی مهر زرین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با سود 4 درصد

وام ۴۰ میلیونی مهر زرین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با سود 4 درصد

اگر به دنبال تسهیلات با نرخ سود حداقلی هستید، می‌توانید با انجام عملیات بانکی واریز و برداشت خود در حساب بانکی قرض‌الحسنه مهر ایران، بعد از گذشت سه ماه تا سقف 40 میلیون تومان وام بگیرید.

طرح مهر زرین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

در این طرح که تا پایان آبان ۹۷ اعتبار دارد، متقاضیان می‌توانند تا سقف 40 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنند و حداکثر در 36 ماه اقساط آن را بپردازند. تسهیلات طرح مهر زرین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به پشتوانه حساب بانکی مشتریان و بر اساس معدل حساب آن‌ها در بازه زمانی تعیین‌شده که 3 ماهه خواهد بود، پرداخت می‌شود.

نوع حساب قرض‌الحسنه جاری یا پس‌انداز
مدت سرمایه‌گذاری ۳ ماه
میزان معدل سپرده ۳ ماهه ۱۰۰ و ۱۵۰ میلیون تومان
سقف تسهیلات ۴۰ میلیون تومان
سود تسهیلات ۴ درصد
سقف اقساط ۳۶ ماه

 

 چطور در طرح مهر زرین بانک مهر ایران وام بگیریم؟

اشخاص حقیقی برای استفاده از این طرح و دریافت تسهیلات ابتدا باید نسبت به افتتاح سپرده قرض‌الحسنه ویژه بانکداری اجتماعی (مهر زرین) اقدام کنند و بعد از گذشت 3 ماه از افتتاح حساب و با توجه به میزان معدل حساب خود و امتیاز کسب‌شده، برای دریافت تسهیلات درخواست بدهند. طبق قوانین و مقررات این طرح، متقاضیان دریافت تسهیلات طرح مهر زرین، در زمان دریافت وام نباید دارای پرونده تسهیلاتی فعال در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران باشند.

افتتاح حساب اینترنتی در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

علاوه بر افتتاح حساب حضوری در شعب، شما می‌توانید به‌صورت اینترنتی هم هر یک از سپرده‌های قرض‌الحسنه جاری یا قرض‌الحسنه پس‌انداز را افتتاح کنید. بعد از پر کردن فرم الکترونیکی مربوط به افتتاح حساب در وب‌سایت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و پرداخت وجه، شما یک کد پیگیری دریافت می‌کنید. با مراجعه به نزدیک‌ترین شعبه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و ارائه مدارک شناسایی خود (اصل شناسنامه و کارت ملی) حساب شما فعال خواهد شد. همچنین می‌توانید با انتخاب گزینه “ارسال در محل” در بخش انتخاب حساب، کارت و مستندات مربوط به‌حساب بانکی خود را در محل سکونت یا محل کار دریافت کنید.

نرخ ۴ درصدی کارمزد تسهیلات مهر زرین

طبق اعلام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، نرخ کارمزد تسهیلات پرداختی در طرح مهر زرین 4 درصد سالیانه خواهد بود. حساب سپرده مشتریان که برای دریافت تسهیلات افتتاح می‌شود نیز قرض‌الحسنه و بدون پرداخت سود خواهد بود. ضمن اینکه سرمایه‌گذاری بیش از سه ماه در این طرح مزایایی چون افزایش رقم وام یا تعداد اقساط برای متقاضیان دریافت تسهیلات مهر زرین نخواهد داشت.
 

اقساط انتخابی تسهیلات مهر زرین بانک مهر ایران

متقاضیان دریافت تسهیلات طرح مهر زرین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران می‌توانند بر اساس میزان سرمایه‌گذاری و میانگین حساب خود، تعداد اقساط بازپرداخت تسهیلات مهر زرین را تعیین کنند. سقف اقساط تسهیلات این طرح 36 ماه خواهد بود و امکان افزایش مدت بازپرداخت تسهیلات در قالب ادغام با سایر طرح‌های بانک وجود ندارد.

تسهیلات مهر زرین با اقساط ۲۴ ماهه

در این طرح متقاضیان دریافت تسهیلات با حداقل میانگین ۱۰۰ میلیون تومانی در بازه زمانی ۳ ماهه، می‌توانند از تسهیلات 40 میلیون تومانی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و با دوره بازپرداخت 24 ماهه استفاده کنند.

تسهیلات مهر زرین با اقساط ۳۶ ماهه

در این طرح متقاضیان دریافت تسهیلات با حداقل میانگین ۱۵۰ میلیون تومانی در بازه زمانی ۳ ماهه، می‌توانند از تسهیلات 40 میلیون تومانی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و با دوره بازپرداخت 36 ماهه استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.