کمک‌هزینه خرید خودرو و تسهیلات ۵۰ میلیونی در طرح همگامان سپه

0
کمک‌هزینه خرید خودرو و تسهیلات 50 میلیونی در طرح همگامان سپه

کمک‌هزینه خرید خودرو و تسهیلات 50 میلیونی در طرح همگامان سپه

اگر از پایانه‌های فروش (pos) بانک سپه برای انجام تراکنش‌های مالی مختلف خود استفاده می‌کنید، می‌توانید شانس خود را برای استفاده از امتیازهایی چون تسهیلات و کمک‌هزینه خرید خودرو امتحان کنید.

طرح همگامان سپه ۲ چیست؟

در این طرح که در قالب جشنواره‌های باشگاه مشتریان بانک سپه برگزار می‌شود و از ابتدای آبان ماه آغازشده است، دارندگان پایانه‌های فروش (pos) بانک سپه می‌توانند به پشتوانه گردش حساب متصل به دستگاه کارت‌خوان خود از تسهیلات و کمک‌هزینه خرید خودرو که طبق قرعه به مشتریان تعلق می‌گیرد، برخوردار شوند.
 

چطور در طرح همگامان سپه ۲ شرکت کنیم؟

این طرح برای افراد حقیقی که دارای پایانه فروش بانک سپه هستند در نظر گرفته‌شده است. شرط اصلی که شما بتوانید در این طرح شرکت کنید و شانس برنده شدن در قرعه‌کشی جشنواره همگامان 2 را داشته باشید این است که دستگاه کارت‌خوان شما به یکی از حساب‌های حقیقی انفرادی بانک سپه متصل باشید. محاسبه امتیازات برای شرکت در قرعه‌کشی، میانگین سه‌ماهه حساب متصل به POS شما در بازه‌ زمانی سه‌ماهه یکم آبان تا یکم بهمن‌ماه 97 خواهد بود. ضمن اینکه عضویت در باشگاه مشتریان بانک سپه هم از الزامات شرکت در این طرح است.
 

شیوه توزیع جوایز و تسهیلات

در این طرح بر اساس میزان امتیاز کسب‌شده مشتری از گردش حساب متصل به دستگاه کارت‌خوان، کمک‌هزینه خرید خودرو و وام‎هایی که در قالب کارت اعتباری پرداخت خواهد شد، به‌صورت قرعه‌کشی به مشتریان تعلق خواهد گرد. البته با این توضیح که مشتریان بر اساس میانگین گردش حساب در شش سطح دسته‌بندی خواهند شد و شانس برنده شدن جوایز در نظر گرفته‌شده برای دسته‌بندی‌های مختلف را پیدا خواهند کرد.
 

جوایز طرح همگامان سپه ۲

در طرح همگامان سپه ۲، ۲۴ کمک‌هزینه خرید خودرو و با ارقام 100 و 20 میلیون تومانی در نظر گرفته‌شده که در قالب قرعه‌کشی به افراد حائز امتیاز لازم در طرح تعلق خواهد گرفت.
  

سطح میانگین حساب ۳ ماهه کمک‌هزینه خرید خودرو  تعداد
اول ۳۰۰ میلیون ۱۰۰ میلیون ۱ نفر
دوم ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون ۱۰۰ میلیون ۱ نفر
سوم ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون ۱۰۰ میلیون ۱ نفر
چهارم ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون ۱۰۰ میلیون ۱ نفر
پنجم ۲۰ تا ۵۰ میلیون ۲۰ میلیون ۱۰ نفر
ششم ۲ تا ۲۰ میلیون ۲۰ میلیون ۱۰ نفر

 

 تسهیلات طرح همگامان سپه 2

در این طرح ۳۷۵۰ تسهیلات در قالب کارت‌های اعتباری 20، 30 و 50 میلیون تومانی در نظر گرفته‌شده که به برندگان قرعه‌کشی این جشنواره و با رعایت ضوابط اعتباری بانک پرداخت خواهد شد. تسهیلات در نظر گرفته‌شده با نرخ سود 18 درصد پرداخت خواهد شد و ارائه تضامینی چون بلوکه کردن سپرده، نامه رسمی کسر از حقوق یا وثیقه ملکی الزامی است.

سطح میانگین حساب ۳ ماهه تسهیلات تعداد
اول ۳۰۰ میلیون ۵۰ میلیون ۵۰۰ فقره
دوم ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون ۵۰ میلیون ۵۰۰ فقره
سوم ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون ۵۰ میلیون ۵۰۰ فقره
چهارم ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون ۵۰ میلیون ۵۰۰ فقره
پنجم ۲۰ تا ۵۰ میلیون ۳۰ میلیون ۱۰۰۰ فقره
ششم ۲ تا ۲۰ میلیون ۲۰ میلیون ۲۲۵۰ فقره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.